Warunki przyznawania kredytu dla nowych firm

Już samo udzielenie kredytu nowemu przedsiębiorstwu jest dowodem pewnego zaufania do jego zdolności kredytowych i rentowności planowanego przedsięwzięcia. Dlatego każdy kredyt dla nowych firm, a zwłaszcza finansowanie dla spółek celowych udzielane jest pod jasno określonymi warunkami, które muszą zostać spełnione bez żadnych uchybień proceduralnych.

Jednak deweloperzy składający wniosek kredytowy w momencie założenia własnego przedsiębiorstwa są zobowiązani przede wszystkim do udowodnienia, że planowane przez nich inwestycje w nieruchomości są rentowne i stwarzają im możliwość regularnej spłaty rat kredytowych rozłożonej na okres nawet dziesięciu lat, jeżeli zajmują się przygotowywaniem powierzchni mieszkaniowych na wynajem.

W przypadku zajmowania się lokalami na sprzedaż również otrzymają finansowanie pokrywające osiemdziesiąt procent wydatków ponoszonych w trakcie prowadzonej inwestycji, ale podpiszą umowę z bankiem na okres pięciu lat. Wydaje się więc, że udzielenie wysokiego kredytu dla nowych firm na podstawie fachowo przygotowanych biznesplanów jest bardzo dobrą propozycją finansowania.

Natomiast przedsiębiorstwa posiadające staż działalności liczący przynajmniej sześć miesięcy mogą już starać się o otwarcie limitu w rachunku bieżącym, na przykład pod nazwą kredytu Fair. Skorzystanie z takiej opcji jest korzystne dla przedsiębiorstw posiadających szeroki zakres prowadzonej działalności. Informacje na ten temat można znaleźć na stronie

  Hurtownia wódki – oddziały w całej Polsce

Możesz również polubić…