Kosmetyki colostrum – piękna skóra od środka

Kosmetyki na bazie mleka klaczy są niezwykle ostatnio popularne a to za sprawą ich zbawiennego wpływu na ciało. Jeśli można sprawić, że będzie się wyglądać pięknie, młodo i dobre się czuć, to dlaczego nie powinniśmy z tego skorzystać? Sprawdźcie całą ofertę producenta, GeneActiv:

Mleko klaczy dla każdego

Nowością jest colostrigen, kosmetyki z nim jako ze składnikiem aktywnym bardzo ładnie reagują z każdym typem cery. Siara klaczy redukuje zaczerwienienia na skórze i pięknie regeneruje skórę od wewnątrz. Kosmetyki na bazie mleka klaczy są doskonałe dla osób, które mają uczulenie na kazeinę mleka krowiego. Badania wykazały że mleko klaczy traktowane i tolerowane jest przez nasz organizm dużo lepiej. Kremy na bazie mleka klaczy można stosować przy zmianach trądzikowych, przez co doskonale radzi on sobie z problemem. Do ogólnej poprawy stanu skóry warto sięgnąć po balsam z mlekiem klaczy.

Suplement colostrum nie tylko dla sportowców

Nie tylko sportowcy muszą przyjmować suplementy. Każdy kto chce czuć się lepiej i walczyć z niedoborami substancji działających korzystnie na nasze ciało powinny sięgnąć po suplement colostrum. Kapsułki z siary krowiej zdziałają cuda, regulując pracę przewodu pokarmowego, ratując od zakażeń bakteryjnych i wirusowych, oraz łagodząc biegunki. Zawarta w kapsułkach colostrum bovinum wpływa łagodząco na nasz organizm, wzmacniając odporność i działając pozytywnie w naszym ciele. Dlatego warto z nich korzystać.

  Pomysły na łazienkę twoich marzeń.

Możesz również polubić…