Czego unikać w ceramice łazienkowej?

Aktualne trendy oraz modne łazienki są bardzo popularne. Jednakże warto wiedzieć, czego unikać w przypadku wyposażania naszej łazienki. Niektóre projekty oraz wizualizacje na papierze wyglądają obłędnie, ale w rzeczywistości mogą okazać się kiczowate. Poszczególne idee mogły by być prawdziwą perełką, gdyby zostały odpowiednio dopracowane już na poziomie projektowania. Pierwszym i ważnym aspektem jest wiedza jakich kolorów i wzorów płytek unikać. Modne trendy aktualnie unikają miedzianych płytek szmaragdowych.

Podobnie jak coraz mniej popularnym stał się róż, tak samo metal idzie w harmonii z nim wybielić. Aktualnie odradzamy inwestowania w miedziane elementy i akcesoria łazienkowe. Został on wyparty przez matowe ciemne metale i innowacyjne rozwiązania, które są nowoczesnym hitem.

Paradoks-armatura łazienkowa bez miedzi

Zeszłoroczne loftowe łazienki miedziane okazały się nie do końca dobrym pomysłem, jak się na początku wydawało. Tego rocznym trendem jest unikanie miedzi w łazience. Nadal modne pozostaje wykorzystanie sześciokątnych płytek łazienkowych. Można znaleźć ciekawe przykłady na dekory łazienkowe z wykorzystaniem tego rodzaju płytek. Jednakże nie daj się zwieść. Są one trudne i wymagające. Przy skomplikowanej formie koniecznością jest wybór prostego koloru. W przykładzie mamy bardzo wiele wzorów graficznych z dużą ilością kolorów. Skutek tego jest taki, że kolory są zbyt chaotyczne i mieszają się ze sobą.

Radzimy go unikać jeśli nie jest się mistrzem w trendzie patchworkowego. Często unikanym trendem są także płytki z imitacją drewna. Projektanci nie stosują ich w swoich projektach jak i kolekcjach. Projektanci zachowują również ostrożność przy płytkach metra. Mogą one mieć ikoniczny status. Praca z nimi nie jest prosta i potrzeba przy nich bardzo dużej precyzji. Ponadto nie nadają się także do każdej przesłanki.

  Co trzeba mieć na uwadze wybierając dystrybutor wody?

Co zrobić by nie popełnić błędu?

Od zawsze wiadomo, że remont łazienki do najtańszych nie należy. Aby jednak mieć modną, nowoczesną i funkcjonalną łazienkę przy mniejszych możliwościach finansowych, warto poszukać okazji. Na stronie Plus Outlet znajdziecie bardzo dużo okazji i promocji w przystępnych cenach. Prysznice, które były ściśle użytkowe są teraz zupełnie inne, tak samo jak cała aranżacja łazienki. Zostały one zmodernizowane. Jednakże nie straciły na swojej funkcjonalności, a dodatkowo zyskały uniwersalną estetykę.

Zmiany dotknęły wzorów oraz używanych materiałów. Brodziki zyskały obecnie różne materiały. Najtańszymi opcjami są akryl jak i włókno szklane. Przy wyborze kafelków do dna prysznicowego pasują one idealnie do całej aranżacji łazienki. A w tych czasach jest to szczególnie pożądane. Promocje, końcówki kolekcji i jak i nowe kolekcje znajdziecie na stronie internetowej

Możesz również polubić…