Niech dom pokazuje to kim jesteś!

plytki-hiszpanskieJak stworzyć unikalny charakter domu? Zapomnijcie o najmodniejszych meblach od sławnych projektantów. Mają je wszyscy nieco bardziej zamożni i śledzący magazyny wnętrzarskie. Zapomnijcie też o nowoczesnej bryle budynku, on wam nie stworzy wyjątkowego klimatu. Co w takim razie wykorzystać do tego celu? Będą to detale pięknie komponujące się z całością, które nadadzą jej ciekawego wyrazu. Będą to również osobiste pamiątki wzbudzające w nas emocje i wspomnienia.

Dobrze by było, gdyby detale w Twoim domu opisywały Twoją osobę. Jeżeli interesujesz się sztuką, na ścianach mogą zawisnąć ciekawe grafiki, a jeśli jesteś miłośnikiem filmów, niech będą to plakaty lub cytaty filmowe. A może jesteś podróżnikiem i kochasz południowy klimat Europy. Zafunduj sobie wówczas orientalne płytki ceramiczne lub płytki hiszpańskie. Każdy z Twoich gości poczuje klimat podróży i odkrywania świata. Nie musisz sprowadzać ich na specjalne zamówienie z Maroka czy Hiszpanii. Jest wiele miejsc w Polsce gdzie znajdziesz takie płytki ceramiczne sklep pomoże ci w doborze idealnych, które spełnią Twoje oczekiwania.

Co z osobistymi pamiątkami? Dobrze by było, gdyby na ścianach lub półkach pojawiły się zdjęcia Twoje i Twojej rodziny. Może własnoręcznie wykonane rysunki i obrazy, bądź ozdoby które sprawią, że dom będzie się wydawał miejscem ciepłym i przyjaznym.

Jeżeli Twój dom będzie odzwierciedleniem Twojego życia, nie dość, że będziesz tam się wspaniale czuł to i goście chętnie będą odwiedzać kogoś pełnego pasji i uroku.

  Poznań i jego atrakcje

Możesz również polubić…