Sposób na lekkie nietrzymanie moczu

Sposób na lekkieLekkie nietrzymanie moczu to naprawdę duży kłopot dla kobiet. Przede wszystkim ciężko jest znaleźć na to sposób. Zwykle lekarz w takich sytuacjach okazuje się bezradny. Jednak kobiety nie poddają się i ratują się metodami, jakie im pozostały w zanadrzu ręki. Jednym ze sposobów na tego rodzaju dolegliwość są wkładki higieniczne. Nie mowa tu o podpaskach, ale o wkładkach, które są idealnie dopasowane do ciała i bielizny, a przy okazji są wyjątkowo cienkie. Mimo to bardzo dobrze pochłaniają wilgoć i dzięki temu spełniają oczekiwania użytkowniczek.

Wkładki zostały stworzone z myślą o lekkim nietrzymaniu moczu. Zapewniają dość szybkie wchłanianie wilgoci. Ponadto wkładki te zapewniają świeżość i suchość. Wygląda więc na to, że są dużo skuteczniejsze niż podpaski. Jednak trzeba pamiętać o tym, że wybór należy do każdego z osobna i w głównej mierze zależy też od tego, kto, jakie ma zapotrzebowanie. Producenci swoje produkty opisują takimi hasłami jak – pewność specjalistycznego rozwiązania połączona z wielkością zwyczajnej wkładki. Chodzi mianowicie o to, że niby wkładki te wyglądają klasycznie, a jednak są dużo lepsze, bo skuteczniejsze http://www.tena.pl/kobiety/ . Co prawda nie są tak dobre, jak podpaski, ale te również można w razie potrzeby kupić. Z lekkim nietrzymaniem moczu poradzą sobie wkładki. W razie konieczności można jeszcze zastosować podpaski, a dla kobiet z bardzo dużymi problemami, producenci opracowali majtki chłonne, czyli jednorazowe, wykonane na zasadzie pampersów dziecinnych i tych dla dorosłych.

Comments are closed.

Search
Advertisement


Przedział cenowy
 • Jak leczy się brodawki łojotokowe?

  Jednym z problemów skórnych, który często pojawia się u osób w średnich wieku są brodawki łojotokowe. Jest to schorzenie, które jest łagodnym schorzeniem skórnym, ale jego występowanie powoduje do nieestetycznych zmian skórnych. Brodawki mogą …Read More »
 • Tabletki odchudzające jako zabójstwo dla zdrowia

  Wiele kobiet o słabych nerwach i takiej samej woli po nieudanych próbach odchudzania wprowadza się w dwa nastroje. Jeden z nich to już w żadnym wypadku powrót do diety a drugi dieta w postaci …Read More »
 • Najważniejszy czynnik naszego życia

  Wielu z nas nie zastanawia się nad wartością posiadanego przez nas skarbu jakim jest zdrowie, wiele osób uświadamia sobie ten fakt w momencie kiedy jest już za późno. Nasze życie zmienia się nie do …Read More »
 • Zmiany w społecznym przekonaniu

  Nowoczesny świat pokazuje nam jak wiele zmienia się w naszym świecie, jak wiele możliwości znajdują dość ciekawe odpowiedzi w zastosowaniu. Zdrowie staje się czynnikiem bardzo ważnym obecnie dbałość o pewne przestrzeganie norm, ale także …Read More »


Lipiec 2019
P W Ś C P S N
« Sty    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031