Zasady przyjęć w gabinecie lekarskim

Podstawową zasadą przyjęć w gabinecie lekarskim jest przyjmowanie pacjentów według wcześniej zrobionych zapisów. Oczywiście w sytuacji nagłej lekarze powinni odstąpić od przyjmowania pacjentów i udzielić pomocy osobie znajdującej się w najgorszym stanie zdrowia. Jednak takie sytuacje zdarzają się stosunkowo rzadko. Najczęściej jest tak, że pacjenci przyjmowani są według wcześniej ustalonej kolejki.

Pozwala to lekarzom na przygotowanie sobie grafiku przyjęć, który będzie u nich obowiązywał przez jakiś okres czasu. Następnie mogą oni przygotować kolejny grafik przyjęć według którego będą przyjmowali pacjentów przez kolejny okres czasu. Dlatego posiadają oni program do gabinetu lekarskiego, który pozwala im zapisywać pacjentów na najbardziej dogodne terminy.

Różnego rodzaju programy do gabinetu lekarskiego (http://www.mediporta.pl/cennik/) pozwalają dokonywać zapisów do lekarza w bardzo nowoczesny sposób. Pacjenci mogą więc korzystać z internetowego systemu zapisów do lekarza. Dzięki temu o dowolnej porze dnia mogą się zapisać do lekarza na termin, który najbardziej im odpowiada. W ten sam sposób będą mogli odwołać swoją wizytę i przepisać się na inny termin. Widać więc, że korzystanie z internetowego systemu obsługi pacjentów jest bardzo wygodne i na pewno bardzo usprawnia pracę różnych przychodni. Poza tym program do gabinetu lekarskiego stwarza możliwość prowadzenia bardzo sprawnie działających internetowych zapisów do lekarza. Widać więc, że na pewno można polecić lekarzom korzystanie z programów do gabinetów lekarskich.

Comments are closed.

Search
Advertisement


Przedział cenowy
 • Specyfika pracy glazurnika

  Specyfika pracy glazurnika polega na tym, że zajmuje się on wykładaniem płytek w różnego rodzaju pomieszczeniach domowych. Na życzenie swoich klientów może on zająć się także wykładaniem płytek gresowych Poznań na zewnątrz budynków. Dobrzy …Read More »
 • Występowanie kleszczy u psów

  Występowanie kleszczy u psów jest stosunkowo częste. Oczywiście bardzo niebezpieczne jest, jeżeli kleszcz wbije się psu, który mieszka razem ze swoim właścicielem w jego domu. Posiada on bowiem stały kontakt z domownikami, a zwłaszcza …Read More »
 • Dieta od Japończyków

  Dziś niezdrowy tryb życia oraz inne czynniki mogą tak naprawdę przełożyć się na bardzo istotne zmiany żywieniowe, które mimo wszystko są wymagane zwłaszcza, jeśli zależy nam na tym aby schudnąć. Pomocy w tym kierunku …Read More »
 • Dieta dla chłopców czyli jak przytyć.

  Chłopcy w wieku dorastania, zwłaszcza ci o smukłej budowie we własnych aspiracjach zawsze mają przybranie nieco wagi. Jest to trudne zwłaszcza dla tych, którzy są amatorskimi sportowcami lub dzień spędzają w dosyć ruchliwy sposób. …Read More »


Luty 2019
P W Ś C P S N
« Sty    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728