Zasady przyjęć w gabinecie lekarskim

Podstawową zasadą przyjęć w gabinecie lekarskim jest przyjmowanie pacjentów według wcześniej zrobionych zapisów. Oczywiście w sytuacji nagłej lekarze powinni odstąpić od przyjmowania pacjentów i udzielić pomocy osobie znajdującej się w najgorszym stanie zdrowia. Jednak takie sytuacje zdarzają się stosunkowo rzadko. Najczęściej jest tak, że pacjenci przyjmowani są według wcześniej ustalonej kolejki.

Pozwala to lekarzom na przygotowanie sobie grafiku przyjęć, który będzie u nich obowiązywał przez jakiś okres czasu. Następnie mogą oni przygotować kolejny grafik przyjęć według którego będą przyjmowali pacjentów przez kolejny okres czasu. Dlatego posiadają oni program do gabinetu lekarskiego, który pozwala im zapisywać pacjentów na najbardziej dogodne terminy.

Różnego rodzaju programy do gabinetu lekarskiego (http://www.mediporta.pl/cennik/) pozwalają dokonywać zapisów do lekarza w bardzo nowoczesny sposób. Pacjenci mogą więc korzystać z internetowego systemu zapisów do lekarza. Dzięki temu o dowolnej porze dnia mogą się zapisać do lekarza na termin, który najbardziej im odpowiada. W ten sam sposób będą mogli odwołać swoją wizytę i przepisać się na inny termin. Widać więc, że korzystanie z internetowego systemu obsługi pacjentów jest bardzo wygodne i na pewno bardzo usprawnia pracę różnych przychodni. Poza tym program do gabinetu lekarskiego stwarza możliwość prowadzenia bardzo sprawnie działających internetowych zapisów do lekarza. Widać więc, że na pewno można polecić lekarzom korzystanie z programów do gabinetów lekarskich.

Comments are closed.

Search
Advertisement


Przedział cenowy
 • Znane szminki do ust

  Na pewno każda kobieta kiedyś używała pomadki lub szminki do ust. Dlatego szminki do ust z prostej przyczyny są bardzo znane. Jednak nie wszystkie uważane są za produkty kosmetyczne o najwyższej jakości. Tymczasem tylko …Read More »
 • Dobrej jakości szampon nawilżający

  Szampony do włosów są oczywiście bardzo powszechnie stosowane, dlatego ich używanie jest bardzo popularne, a produkcja wyjątkowo opłacalna. Jednak trzeba przyznać, że nie wszystkie szampony posiadają odpowiednią jakość. Niektóre z nich mogą wysuszać skórę …Read More »
 • Tabletki na ból brzucha

  Pacjenci bardzo często zgłaszają się do lekarzy z objawami bólu brzucha, dlatego lekarzom nie jest obca potrzeba leczenia osób z bólem brzucha. Jednak zwracają oni swoim pacjentom uwagę na to, że niektóre bóle brzucha …Read More »
 • Dieta dla chłopców czyli jak przytyć.

  Chłopcy w wieku dorastania, zwłaszcza ci o smukłej budowie we własnych aspiracjach zawsze mają przybranie nieco wagi. Jest to trudne zwłaszcza dla tych, którzy są amatorskimi sportowcami lub dzień spędzają w dosyć ruchliwy sposób. …Read More »


Lipiec 2019
P W Ś C P S N
« Sty    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031