Zasady przyjęć w gabinecie lekarskim

Podstawową zasadą przyjęć w gabinecie lekarskim jest przyjmowanie pacjentów według wcześniej zrobionych zapisów. Oczywiście w sytuacji nagłej lekarze powinni odstąpić od przyjmowania pacjentów i udzielić pomocy osobie znajdującej się w najgorszym stanie zdrowia. Jednak takie sytuacje zdarzają się stosunkowo rzadko. Najczęściej jest tak, że pacjenci przyjmowani są według wcześniej ustalonej kolejki.

Pozwala to lekarzom na przygotowanie sobie grafiku przyjęć, który będzie u nich obowiązywał przez jakiś okres czasu. Następnie mogą oni przygotować kolejny grafik przyjęć według którego będą przyjmowali pacjentów przez kolejny okres czasu. Dlatego posiadają oni program do gabinetu lekarskiego, który pozwala im zapisywać pacjentów na najbardziej dogodne terminy.

Różnego rodzaju programy do gabinetu lekarskiego (http://www.mediporta.pl/cennik/) pozwalają dokonywać zapisów do lekarza w bardzo nowoczesny sposób. Pacjenci mogą więc korzystać z internetowego systemu zapisów do lekarza. Dzięki temu o dowolnej porze dnia mogą się zapisać do lekarza na termin, który najbardziej im odpowiada. W ten sam sposób będą mogli odwołać swoją wizytę i przepisać się na inny termin. Widać więc, że korzystanie z internetowego systemu obsługi pacjentów jest bardzo wygodne i na pewno bardzo usprawnia pracę różnych przychodni. Poza tym program do gabinetu lekarskiego stwarza możliwość prowadzenia bardzo sprawnie działających internetowych zapisów do lekarza. Widać więc, że na pewno można polecić lekarzom korzystanie z programów do gabinetów lekarskich.

Comments are closed.

Search
Advertisement


Przedział cenowy
 • Zmieniające się podejście społeczne

  Nowoczesny świat obecnie znacznie chętniej i częściej wykorzystuje możliwości jakie niesie nam zmieniający się świat, medycyna staje się czynnikiem bardzo szybko i efektywnie działającym na naszym rynku. Koniecznością w dzisiejszym świecie staje się dość …Read More »
 • Zdrowie psychiczne i społeczne

  Wszyscy znamy pojęcie zdrowia. Mówi się, ze zdrowy ten kto nie choruje. Jest to dosyć banalne określenie ale nie wszyscy wiemy ze zdrowie nie opiera się tylko na braku choroby czy pozbyciu się jej. …Read More »
 • Zwalczanie chorób społecznych

  Nowoczesny świat staje się doskonałą odpowiedzią na wymagania jakie stawia przed nami nasz codzienny świat, wielkie zmiany jakie mają miejsce w obrębie medycyny stają się czynnikami pozwalającymi nam na efektywne życie. Oczywiście dla jednych …Read More »
 • Nietrzymanie moczu u kobiet

  Nietrzymanie moczu to ciągle wstydliwy problem. Znacznie częściej dotyka on kobiet niż mężczyzn, a przyczyną takiego stanu rzeczy jest osłabienie mięśni dna macicy spowodowane przebytym porodem lub menopauzą. Chociaż przypadłość ta dotyka wielu pań, …Read More »


Grudzień 2018
P W Ś C P S N
« Paź    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31