Zasady przyjęć w gabinecie lekarskim

Podstawową zasadą przyjęć w gabinecie lekarskim jest przyjmowanie pacjentów według wcześniej zrobionych zapisów. Oczywiście w sytuacji nagłej lekarze powinni odstąpić od przyjmowania pacjentów i udzielić pomocy osobie znajdującej się w najgorszym stanie zdrowia. Jednak takie sytuacje zdarzają się stosunkowo rzadko. Najczęściej jest tak, że pacjenci przyjmowani są według wcześniej ustalonej kolejki.

Pozwala to lekarzom na przygotowanie sobie grafiku przyjęć, który będzie u nich obowiązywał przez jakiś okres czasu. Następnie mogą oni przygotować kolejny grafik przyjęć według którego będą przyjmowali pacjentów przez kolejny okres czasu. Dlatego posiadają oni program do gabinetu lekarskiego, który pozwala im zapisywać pacjentów na najbardziej dogodne terminy.

Różnego rodzaju programy do gabinetu lekarskiego (http://www.mediporta.pl/cennik/) pozwalają dokonywać zapisów do lekarza w bardzo nowoczesny sposób. Pacjenci mogą więc korzystać z internetowego systemu zapisów do lekarza. Dzięki temu o dowolnej porze dnia mogą się zapisać do lekarza na termin, który najbardziej im odpowiada. W ten sam sposób będą mogli odwołać swoją wizytę i przepisać się na inny termin. Widać więc, że korzystanie z internetowego systemu obsługi pacjentów jest bardzo wygodne i na pewno bardzo usprawnia pracę różnych przychodni. Poza tym program do gabinetu lekarskiego stwarza możliwość prowadzenia bardzo sprawnie działających internetowych zapisów do lekarza. Widać więc, że na pewno można polecić lekarzom korzystanie z programów do gabinetów lekarskich.

Comments are closed.

Search
Advertisement


Przedział cenowy
 • Wątroba – o tym nie można zapominać

  Zdarza się, że w pogoni codziennych obowiązków nasze zdrowie schodzi na dalszy plan. Niestety, takie zaniedbania mogą okazać się brzemienne w negatywne skutki, a walka z nimi niekiedy bywa naprawdę ciężka. Jednym z najważniejszych …Read More »
 • Dieta to nie tylko jedzenie, ale i ruch.

  Wiele z nas pędzi za modą i dobrym wyglądem. Co do wyglądu tylko i wyłącznie można zaliczyć ładną cerę, piękną fryzurę i idealną talię. Zdarzają się kobiety które posiadają to wszystko jednocześnie, istnieją też …Read More »
 • Medycyna w nowoczesnym wydaniu

  Dzisiejszy świat pokazuje nam jak wielkie możliwości zaczynają stawać się okazja do pewnego bardzo efektywnego życia. Oczywiście dla wielu z nas rozwój staje się czynnikiem najważniejszym, medycyna dzięki swojemu rozwojowi staje się odpowiedzią na …Read More »
 • Zmieniające się podejście społeczne

  Nowoczesny świat obecnie znacznie chętniej i częściej wykorzystuje możliwości jakie niesie nam zmieniający się świat, medycyna staje się czynnikiem bardzo szybko i efektywnie działającym na naszym rynku. Koniecznością w dzisiejszym świecie staje się dość …Read More »


Maj 2019
P W Ś C P S N
« Sty    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031