Zasady przyjęć w gabinecie lekarskim

Podstawową zasadą przyjęć w gabinecie lekarskim jest przyjmowanie pacjentów według wcześniej zrobionych zapisów. Oczywiście w sytuacji nagłej lekarze powinni odstąpić od przyjmowania pacjentów i udzielić pomocy osobie znajdującej się w najgorszym stanie zdrowia. Jednak takie sytuacje zdarzają się stosunkowo rzadko. Najczęściej jest tak, że pacjenci przyjmowani są według wcześniej ustalonej kolejki.

Pozwala to lekarzom na przygotowanie sobie grafiku przyjęć, który będzie u nich obowiązywał przez jakiś okres czasu. Następnie mogą oni przygotować kolejny grafik przyjęć według którego będą przyjmowali pacjentów przez kolejny okres czasu. Dlatego posiadają oni program do gabinetu lekarskiego, który pozwala im zapisywać pacjentów na najbardziej dogodne terminy.

Różnego rodzaju programy do gabinetu lekarskiego (http://www.mediporta.pl/cennik/) pozwalają dokonywać zapisów do lekarza w bardzo nowoczesny sposób. Pacjenci mogą więc korzystać z internetowego systemu zapisów do lekarza. Dzięki temu o dowolnej porze dnia mogą się zapisać do lekarza na termin, który najbardziej im odpowiada. W ten sam sposób będą mogli odwołać swoją wizytę i przepisać się na inny termin. Widać więc, że korzystanie z internetowego systemu obsługi pacjentów jest bardzo wygodne i na pewno bardzo usprawnia pracę różnych przychodni. Poza tym program do gabinetu lekarskiego stwarza możliwość prowadzenia bardzo sprawnie działających internetowych zapisów do lekarza. Widać więc, że na pewno można polecić lekarzom korzystanie z programów do gabinetów lekarskich.

Comments are closed.

Search
Advertisement


Przedział cenowy
 • Składniki zwiększające przyswajalność magnezu

  Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że wszystkie witaminy i minerały muszą zostać dobrze przyswojone, aby mogły być w pełni skuteczne. Jednak wszystkie te osoby, które mają jakieś problemy dobrze zdają sobie sprawę …Read More »
 • Życie na właściwych torach

  Nowoczesny świat pokazuje nam jak wielkie wartości zaczynają się zmieniać, niestety wiele osób ma problemy związane z najważniejszym czynnikiem w naszym życiu czyli zdrowiem. Dla jednych pewien pęd życia, ciągła bieganina, wiele elementów wspólnorynkowych …Read More »
 • Podstawowa wiedza medyczna dotycząca wątroby

  Wydaje się, że każdy pacjent skarżący się na jakieś bóle brzucha powinien wiedzieć, gdzie jest wątroba . Dzięki takiej wiedzy i wiedzy dotyczącej usytuowania innych narządów będzie mógł stwierdzić, w jakim wypadku powinien natychmiast …Read More »
 • Nowoczesne społeczeństwo.

  Dzisiejszy świat zmienia się nie do poznania, nowoczesność staje się elementem wpływającym na sposoby naszego myślenia, pewną jakość życia jaka zostaje nam prezentowana. Oczywiście nie dla każdego z nas nowoczesne możliwości stają się odpowiedzią …Read More »


Październik 2019
P W Ś C P S N
« Wrz    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031